IOT Sistemler İle Hangi Problemler Çözülür

Altyapı, uygulamalar ve güvenlik nesnelerin interneti (IoT) yeni deneyimler yaratır ve Akıllı Uçta yakalanan verilerden daha akıllı operasyonlar sağlar.

Aygıtların hızla yayılması, bağlantı halinde olmayanları bağlantılı hale getirerek daha hızlı bilgi elde etme fırsatı yaratmaktadır. HPE’nin Nesnelerin İnterneti (IoT) çözümleri, Akıllı Uçta daha fazla bilgi olması sayesinde, verimliliği desteklemenin, müşterilerin katılımını sağlamanın ve yeni işler geliştirmenin yeni yollarını sunar.

Nesneleri̇n İnterneti̇ (IoT) Çözümleri̇ İle Veri̇mli̇li̇ği̇ Ortaya Çıkarın

Üretim çalışma süresini artırın, operasyonel riskleri azaltın. Endüstriler için Nesnelerin İnterneti (IoT) Çözümleri, endüstriyel bir ortamda eyleme dönüştürülebilir bilgiler sunmak için bağlantı halindeki varlıklardan, kişilerden ve yerlerden verileri toplayıp analiz etmenize olanak sağlar.

Yeni ve mevcut aygıtları bağlantılı hale getirin

Birden çok protokol ve standart genelinde aygıtların bağlantısını sağlayın, veri akışlarını birleştirin ve alınan verileri alaka ve bağlam açısından optimize edin.

Hareketsiz ve hareketli verileri korumak, ayrıntılı erişim kontrolleri uygulamak ve kötü amaçlı davranışları izlemek için zorlu güvenlik standartları uygulayın.

Anlamlı bilgiler edinin

Müşteriye yanıt sürecini geliştirmek, düşük performans gösteren süreçleri iyileştirmek ve yeni iş fırsatları geliştirmek için harekete geçin.

IoT çözümleri aracılığıyla dijital dönüşüm

Endüstriyel operasyonların nasıl iyileştirileceğini, kurumsal çalışma alanlarının nasıl geliştirileceğini ve çeşitli alanlarda aygıtların nasıl bağlantılı hale getirileceğini keşfedin.

Tags:

Yorum Bırakma

İLETİŞİM
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?